Počet položek: 0 0,- Kč

Články

Měl bych si vybrat motor o výkonu 250 W, 350 W, 500 W nebo 750 W?
Jaký je rozdíl mezi motorem 750 W a 250 W / 350 W / 500 W? Především maximální výkon a točivý moment. Čím výkonnější motor, tím obratnější kolo. 250 W motor je ideální pro jízdu po městě a pro kratší výlety mimo město. Využívá nejméně energie. Motory o výkonu 350 W jsou nejlepším kompromisem mezi energií potřebnou pro stoupání do prudkých kopců a spotřebou energie, tj. Počtem kilometrů ujetých na jedno nabití. Modely 500W a 750W jsou navrženy pro jízdu vysokou rychlostí a pro stoupání do velmi strmých kopců. Vyžadují napájení 48 V (ve srovnání s 36 V u modelů 250 W a 350 W).

Obnovuje motor energii během brzdění?
I když využití energie v automobilech funguje skvěle, pro cyklistu by to byla skutečná práce. Proč? Aby motor získal energii, musel by vytvořit velmi vysoký odpor proti odporu. Jak velké Brzdilo by to téměř jako brzdy. Kromě toho byste na oplátku dostali jen velmi málo, 2-5% energie. Implementace tohoto řešení vylučuje možnost použití volnoběhu, a tak takový motor generuje odpor i při jízdě. Obnova by navíc nepříznivě ovlivnila životnost baterie. Stručně řečeno: ztráty by převažovaly nad zisky, a proto kvalitní elektromotory nezískávají energii během brzdění.

Kolik stupňů má asistence při řízení?
Na displeji je k dispozici 5 režimů asistence při řízení vyjádřených v číslech 1 - 5 a podpora "OFF" vypnuta.

Kolik km / h funguje podpora?
V softwaru je kolo vybaveno asistenčním zámkem do 25 km / h, který splňuje dopravní předpisy. Po opuštění veřejné silnice můžete snadno odemknout (z displeje) plný výkon kola a spustit podporu až do 40 km / h.

Bude moje jízda na kole sama?
Kolo má možnost jízdy bez šlapání díky rukojeti škrticí klapky, která je součástí soupravy. Abyste mohli tuto funkci používat, musíte ji jednou aktivovat z MENU na displeji.

Co mi plynová škrticí klapka dává?
Je to doslova ekvivalent plynového pedálu automobilu. Čím těžší stisknete, tím rychleji jdete.

Hodí se můj motor na centrální motor?
Tento motor se hodí pro většinu městských, trekingových a horských kol s předním tlumičem. Obecně je výběr držáku baterie o něco obtížnější.

Který držák baterie je pro mě nejlepší?
Zde nejsou žádní poražení a vítězové. Kapacita a montáž baterie závisí na typu a velikosti rámu. U velmi malých rámečků doporučujeme baterii namontovanou na kufru. U velkých kol máte možnost vybrat si baterii namontovanou v rámu (ve tvaru láhve na vodu) nebo na výše uvedeném.

Jakou kapacitu baterie bych si měl vybrat?
Čím větší je kapacita, tím větší je rozsah. Bohužel, jak se zvyšuje kapacita, zvyšuje se velikost a hmotnost baterie. To platí zejména pro baterie namontované na rámu.


Jak dlouho budu nabíjet baterii?
Sada obsahuje nabíječku 2A. Nabití baterie na 80% kapacity trvá přibližně 6 hodin.
Je baterie řádně chráněna proti nárazům?


Ano. Baterie obsažená v sadě je odolná proti nárazům. Pokud plánujete jízdu ve velmi náročném terénu, doporučujeme použít další ochranu.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace